زمان و فواید نوشیدن آب و …
می 21, 2017
Show all

مهارت “نه” گفتن به خود

ba2284  مهارت "نه" گفتن به خود ba2284

 

یکی از علت های شکست شما این است که شما قدرت نه گفتن به خودتان را در برابر تمایلات و هوس های درونیتان ندارید و فقط میخواهید برای یک لحظه خودتان را راضی نگه دارید و به نتیجه بلند مدت آن توجهی ندارید.
مثل زمانی که پرخوری میکنید یا بستنی،شیرینی یا فست فود میخورید، و در آن لحظه راضی میشوید، ولی پس از آن تا مدت ها احساس گناه میکنید. مخصوصا وقتی چربی های تجمع یافته در اطراف شکم را مشاهده میکنید.

اما اشتباه نکنید؛
آموختن نه گفتن و اینکه نسبت به نه گفتن احساس بدی نداشته باشیم،
مهارتی ضروری برای داشتن یک زندگی موفق است.

بیاموزیم که به خودمان “نه” بگوییم.

به مرکز مشاوره و رژیم درمانی کمپین روبان ارغوانی خوش آمدید .
روبان ارغوانی شما را به سوی سلامتی ، تناسب اندام و شادابی هدایت می کند.
برطبق آمار مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت و درمان ،بیش از نیمی از جمعیت 15تا64 ساله کشور دچار چاقی ناشی از الگوهای نامناسب غذایی هستند ،از طرفی امار نگران کننده تر اینکه از 10سال پیش تاکنون چاقی در میان دانش آموزان ایرانی2برابر شده و اکنون 25درصد دانش آموزان ایرانی اضافه وزن دارند. برای اولین بار در ایران کمپینی برای بالا بردن آگاهی در مورد این بیماری آغاز شده است. "کمپین روبان ارغوانی "با حمایت "گروه رژیم درمانی ماندگار"به منظور بالابردن آگاهی عمومی و آموزش راهکارهای لازم برای اصلاح رفتارهای غذایی ،ارایه رژیم های غذایی اصولی ،مقابله با باورهای غلط غذایی و مهمتر ازهمه "حمایتهای گروهی "توسط تیم روانشناس برای رسیدن به تناسب اندام راه اندازی شده است. با ما همراه شوید و یک زندگی سالم را تجربه کنید.
ما هرگز ایمیل شما را با دیگران به اشتراک نمی گذاریم .
عضویت در خبرنامه