نام : فهیمه             نام خانوادگی: آسایش                  سن :۲۹ سال

قد:۱۶۵                                                                وزن اولین مراجعه :۸۵/۶

من فهیمه آسایش با معرفی دوستان در تاریخ ۹۴/۵/۲۸ به کمپین روبان ارغوانی مراجعه کردم .

از اضافه وزن خود شدیداً رنج می بردم، جهت حل مشکلم به مراکز مختلفی مراجعه کرده بودم و از هر کدام راهکاری گرفته بودم ، اما به دلیل شرایط سخت آن ها موفق به ادامه راه نشده بودم و اعصابم شدیداً به هم ریخته بود.

در مراجعه اول با انباشته های ذهنی، از توصیه ها و راهکارهای درمانی قبلی با گروه مشاورین تغذیه و رژیم درمانی ماندگار روبرو شدم . انباشته های ذهنی که خود برایم شده بود مشکل دوم . با شیوه روان درمانی کمپین توانستم از این انباشته های ذهنی خلاصی یابم و به یک آرامش برسم و گام اول را بردارم .

به کمک شیوه های خلاقانه کمپین توانستم در گام اول عادات نادرست تغذیه ای که به گفته کمپین عامل اصلی این مشکل بوده است را شناسایی کرده و با راهکار روان درمانی کمپین اصلاح نمایم.

با گرفتن نمره قبولی از گام اول ، وارد گام دوم شدم . در این گام با گروه های غذایی و لیست های جانشینی آشنا شدم .

برنامه غذایی خود را شروع کردم ، بسیار ساده و راحت بود. می توانستم پا به پای دیگر اعضای خانواده ، غذا بخورم ، کاملاً از غذا خوردن خود لذت می بردم . وارد دنیای جدید تغذیه شده بودم، انگار روز به روز سبک تر و راحت تر می شدم. برنامه طوری طراحی شده بود که هیچگونه اثر سوئی بر روی پوست ، مو و وضعیت ظاهریم نگذاشته بود.

به توصیه کمپین نباید در مدت اجرای برنامه خودم را وزن می کردم . با اشتیاق تمام در تاریخ ۹۴/۵/۲۸ بعد از ۱۸ روز به کمپین مراجعه کردم ، وزن گرفتم . باورکردنی نبود ، اما واقعیت داشت .

توانسته بودم از وزن ۸۵/۶ به ۸۲/۶ کیلو برسم . یعنی دقیقاً ۳ کیلو، از خوشحالی روی ترازوی کمپین بالا پریدم طوری که نزدیک بود ترازوی کمپین را بشکنم !

یاد گرفتم که رژیم غذایی درست خوردن است نه غذا نخوردن .

در حال حاضر با اشتیاق تمام و انرژی فراوان در حال اجرای برنامه هستم .

«خوشحالم که من هم یک روبان ارغوانی هستم»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مرکز مشاوره و رژیم درمانی کمپین روبان ارغوانی خوش آمدید .
روبان ارغوانی شما را به سوی سلامتی ، تناسب اندام و شادابی هدایت می کند.
برطبق آمار مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت و درمان ،بیش از نیمی از جمعیت 15تا64 ساله کشور دچار چاقی ناشی از الگوهای نامناسب غذایی هستند ،از طرفی امار نگران کننده تر اینکه از 10سال پیش تاکنون چاقی در میان دانش آموزان ایرانی2برابر شده و اکنون 25درصد دانش آموزان ایرانی اضافه وزن دارند. برای اولین بار در ایران کمپینی برای بالا بردن آگاهی در مورد این بیماری آغاز شده است. "کمپین روبان ارغوانی "با حمایت "گروه رژیم درمانی ماندگار"به منظور بالابردن آگاهی عمومی و آموزش راهکارهای لازم برای اصلاح رفتارهای غذایی ،ارایه رژیم های غذایی اصولی ،مقابله با باورهای غلط غذایی و مهمتر ازهمه "حمایتهای گروهی "توسط تیم روانشناس برای رسیدن به تناسب اندام راه اندازی شده است. با ما همراه شوید و یک زندگی سالم را تجربه کنید.
ما هرگز ایمیل شما را با دیگران به اشتراک نمی گذاریم .
عضویت در خبرنامه